یادداشت های شرکت کنندگان در مسابقه لبخند تایلند برای ما بفرستید و در مسابقه شرکت کنید

گروه پرواز هواپیمایی تایلند , در آسمانها نیز با لبخند میزبان مهمانان خود هستند.
برای سفر به کشوری که تا بحال سفری به آن نداشته ایم, در کنار تمام جاذبه های متنوعی که در انتظار ماست اولین گزینه ای که در بدو ورود با آن مواجه هستیم میزبان است. دلیلی هم ندارد که میزبان ما , میزبان نهایی باشد یا در طول مسیر با او برخورد کنیم. بنظر من تک تک نفراتی که با آنها روبرو خواهیم شد حکم یک میزبان را دارند. بنابراین در بدو ورود با تعداد زیادی از میزبانان مواجه و برخورد آنها نوید سفری دلچسب و ماندگار را در ذهن ما خواهند داد. اگر سفری مدنظر با هواپیما صورت گیرد خیلی سریعتر به اولین میزبان خود برخورد خواهیم کرد. بخصوص اگر هواپیما جزو خطوط هوائی مختص آن کشور باشد که نه تنها با میزبانان اصلی که درواقع با اولین نمایندگان و سُفرای آن کشور هم مسیر خواهیم شد. این دوستان همانا مهمانداران و تیم پرواز هستند. گروه پروازی یا Cabin crews معمولا مرتب و منظم هستند با تبسمی برلب. اما درنظر بگیرید که میزبان اولی شما در بدو ورود به یک مکان جدید با لبخندی دلنشین و خاص خوشآمد گوی شما باشد و لبخدی که بخاطر وظیفه کاری نیست بلکه از ته دل باشد, بنابراین همان لبخند انرژی مثبتی را تقدیم در بدو ورود تقدیم شما خواهد نمود. بنابراین بنظر بنده چهره یک میزبان بی تاثیر در انتخاب یک دعوت و مُهری بر صحت انتخاب آن سفر است.
یکی از خطوط هواپیمایی که با برخورد بسیار مهربانانه و لبخندی دلنشین خوشآمدگوی مهمانان خود میباشد, خط هوایی تایلند است. لبخند گروه پرواز در بدو ورود چنان انرژی خاص و مهربانانه ای را به مسافران هدیه میدهد که حس اطمینان و اعتماد بنفس را به تک تک مسافران تزریق میکند بابت انتخاب این کشور جهت استراحت و داشتن لحظات خوب . این لبخند مهربانانه را نه تنها در بدو ورود به هواپیما بلکه با وجود تمام تنش ها, درخواستهای متعارف و غیرمتعارف مسافران , خستگی ها و .... همچنان هنگام خروج از هواپیما نیز شاهد خواهیم بود. میزبان ما با لبخند خوشآمد گوست و با لبخند بدرقه کننده است.
لبخند اولین عکس العمل از رضایت میزبان به مهمانش است و شما این خوشآمدگویی را در چهره تک تک گروه پروازی هواپیمایی کشور تایلند مشاهده خواهید نمود. هدیه ای ارزان که اولین میزبانان این کشور تقدیم میکنند به مسافران خود.
مورد دیگری که باعث دلنشین شدن این لبخند میشود نوع رنگهای استفاده شده در لباس این دوستان و لوگوی این هواپیمایی است. ترکیبی از رنگهای بنفش , صورتی و اندکی زرد یا طلایی. که جزو رنگهای بسیار شاد هستند.
بنفش : نماد نجابت , اصالت, وفاداری و معنویت
صورتی : نماد عشق و دوستی
طلایی یا زرد : نماد تابش خورشید و نشان شادی و خوشرویی است.

براستی با حضور این همه انرژی مثبت و شادی آیا میتوان گزینه ای دیگر جز لبخند را انتخاب کرد. بیخود نیست که تایلند را سرزمین لبخندها نام نهاده اند. اگر تا الآن برنامه سفری را به این کشور نداشته اید حتما تجربه حضور در این کشور را در اولین فرصت همراه شدن با لبخند شیرین میزبانان پروازی تا دختران کوچک مهربان , مادربزرگها ] پدربزرگها و بطور کل مردمان ساکن در این کشور را به خود تقدیم کنید. بقول ما ایرانی ها بخند تا دنیا به تو بخندد.... یاد بگیریم مصداق این ضرب المثل شیرین پارسی را در عملکرد خوب مهربانان تایلندی.
امیدوارم ما نیز همانند مردمان خوب و مهربان کشور تایلند این هدیه خداوندی را که همانا " لبخند " است به تمام دوستان خود به راحتی و رایگان هدیه دهیم.
سحر موسوی
#لبخند تایلند
@tourismthailandir